Novinky

Zveřejněno 19.3.2021 Praha 6 - Art Hotel MEDA. Malířské práce a tapetářské práce. Malování pokojů sněhobílou barvou pro interiéry Swingcolor. Paropropustnou barvou s vysokým stupněm bělosti, odolnou proti otěru. Tapetování stěn s objednatelem dodanými tapetami, lepidlem Metylan.

Malba open - space kanceláře. Provádíme kompletní malířské práce i s následným úklidem. Před malováním kanceláře zakryjeme podlahu a nábytek včetně případné manipulace se zařízením kanceláří. K zakrývání patří i oblepení podlahových lišt a vypínačů, rámů oken a obložek maskovací páskou. Při odstraňování - škrábání starých vrstev malby je zapotřebí zakrytí podlah dvojité: před škrábáním starých maleb stěn a stropů a následně při samotném malování interiérů. Při samotném malování bytů a interiérů obecně je nejdůležitější ne tak samotná malba, jako spíš kvalitní příprava podkladu - stěn a stropů pro malování. Penetrace, standardní sádrování a tmelení malířskou masou je samozřejmostí. Samotné vymalování interiéru bytu provádíme barvami tuzemské i zahraniční provenience. Není mnoho malířských barev, se kterými by jsme jako malíři neměli zkušenosti.

Malířské práce - malba kuchyně odstínem terakota. Terakotou jsou označovány v podstatě všechny odstíny pálené hlíny hnědo oranžové barvy. Od světlých po tmavé. Terakota je tlumenou, přirozenou barvou, která místnost naplní teplem a způsobuje pocit klidu a pohodlí. Vyniká na bílém podkladu a dobře se kombinuje s teplými odstíny. Mícháno do Primalexu Inspiro. Malířské práce zahrnovaly zakrytí podlah, oblepení, přípravu podkladu a samotnou výmalbu místnosti.

Malba chodby v rámci vymalování bytu na Praze 1 po kompletní rekonstrukci bytu. Bílá omyvatelná barva je Dulux Vinyl Matt. Malování především sádrokartonových stropů, bordur, některých stěn z SDK a také stěn ze sádrové omítky. Na malbu ostatních barevných stěn ze sádrokartonu a sádrové omítky byla použita malířská barva Flugger, která má opravdu pěknou škálu teplých barevných odstínů. Dle volby požadované kvality povrchu si zákazník může vybrat mezi otěruvzdornou nebo omyvatelnou barvou. V tomto případě byla použita omyvatelná malířská barva. Malířské práce byly provedeny v systému 1x penetrační nátěr a 2x malba krycí barvou, s oblepením všeho potřebného a zakrytím podlah. Cena tohoto malování byla daná náročností zákazníka a tomu odpovídající kvalitě provedené malířské práce a použitých materiálů.

Malba pokoje v rámci malování rodinného domu po rekonstrukci na Praze 8. Použitá barva Primalex Fortissimo. Vysoká bělost, omyvatelná. Malba včetně zakrytí podlah a penetrace před samotným malováním nově štukovaných stěn. Cena malování rodinného domu odpovídala použité barvě a kvalitě malířských prací.

Fládr dveří. Postup při fládrování dveří se liší podle stavu dveří, ale je zhruba tento:

Přebroušení podkladu ke zvýšení přilnavosti základního nátěru a odstranění špatně držících částí starých nátěrů. Případně odmaštění podkladu. Nátěr základovou barvou v nejsvětlejším odstínu požadované imitace dřeva. Barva výsledné imitace dřeva - fládru, je daná především tímto podkladovým nátěrem. Lazurovací laky barvu v podstatě dolaďují a vytváří strukturu napodobovaného dřeva.

Tmelení nerovností, broušení a následné druhé celoplošné přezákladování dveří ke sjednocení podkladu, přebroušení jemným smirkem. Samotné nanášení lazurovacích laků dvojnásobné. Mořskou houbou pro vytvoření jemné struktury dřeva a fládrovacími štětci a kolíbkou pro vykreslení hrubší struktury.

Finální uzavírací nátěr bezbarvým lakem k lepší ochraně a údržbě dveří.

Fládrování dveří. Chcete-li si provést fládrování sami, je to možné. Pak doporučuji provést fládr u vašich přátel a sousedů a po nabytí potřebné dovednosti se pustit do svých dveří. Nejlepší postup při fládrování dveří je tento: vytočte tel. číslo 606-284-766 a zavolejte profesionálům.

Malba podkrovního bytu. Malování podkroví po skončení pronájmu. Cena malování odpovídala jednonásobné přemalbě sádrokartonových šikmin a obvodových zdí se zakrytím podlah a standardním tmelením. Použitý materiál Primalex Plus.

Malba kanceláře. Malování nově zrekonstruované kanceláře typu openspace. Dvojnásobná malba sádrokartonových stěn a části podhledů včetně penetrace a zakrytí podlah barvou Primalex Plus za příznivou cenu.

Protože poptávka po malování bytu v současné době pravděpodobně výrazně poklesne, nabízíme především malování kanceláří, kde pracují zaměstnanci na HO, malbu schodišť bytových domů i kancelářských objektů a výmalby ostatních nebytových prostor. Dále malbu bytu a provozovny po skončení pronájmu a to jak pro společnosti tak pro samotné vlastníky bytů.

Malířské práce. Museum Kampa, U Sovových mlýnů 2, Malá Strana. Sanační práce provádí fa BELIX s.r.o., specialista na sanace škod způsobených ohněm a vodou. S firmou BELIX je to podobné jako s doktory, nevyhledáváme je, ale když k tomu dojde jsou tím pravým řešením. Schodiště a 3.patro-Moderna.

JUPOL Latex Satin, omyvatelný nátěr s atestem zdravotní nezávadnosti. Lze použít i do nemocnic. Je odolný saponátům a jiným čisticím prostředkům, tónovatelný. Malba Primalex PLUS.