Basf

BASF Prince Color® Multi Top Classic Bezpečnostní list.pdf — Malířská barva BASF, bezpečnostní list.


BASF Prince Color® Multi Top Classic Technický list.pdf — Disperzní bílá malířská barva, dobře kryvá. Nátěr je otěruvzdorný, paropropustný. Je vhodný k nátěrům nových i starých minerálních omítek, sádrokartonů, sádrových desek a betonu. Nátěr se lehce zpracovává.


BASF Prince Color® Multi Top FA B1 Bezpečnostní list.pdf — Malířská barva BASF Prince Color, bezpežnostní list výrobku.


BASF Prince Color® Multi Top FA Technický list.pdf — Fasádní akrylátová barva, odolná proti povětrnostním podmínkám a silným dešťům. Vhodná pro nátěry na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.


BASF Prince Color® Multi Top FK Bezpečnostní list.pdf — Bezpečnostní list BASF.


BASF Prince Color® Multi Top FK Technický list.pdf — Přírodní minerální nátěr vhodný pro renovaci fasád historických budov. Na bázi odleželého vápna, bez obsahu disperze. Pro interiér i exteriér.


BASF Prince Color® Multi Top FS B1 Bezpečnostní list.pdf


BASF Prince Color® Multi Top FS Technický list.pdf — Nový speciální typ silikonové fasádní barvy, hydrofobní, s vynikající stálobarevností, vysokým tzv. odperlovacím a samočisticím efektem při dešti. Nátěr je vysoce paropropustný a vhodný na sanační omítky.


BASF Prince Color® Multi Top FT B1 Bezpečnostní list.pdf


BASF Prince Color® Multi Top FT B3 Bezpečnostní list.pdf


BASF Prince Color® Multi Top FT Technický list.pdf — Silikátová fasádní barva, hydrofobní, s vysokou paropropustností, na nové i staré minerální omítky, vápencové a pískovcové pohledové zdivo, staré nátěry minerálních barev.


BASF Prince Color® Multi Top Premium B1 COLORED Bezpečnostní list.pdf


BASF Prince Color® Multi Top Premium B3 Bezpečnostní list.pdf


BASF Prince Color® Multi Top Premium Technický list.pdf — Disperzní malířská barva, zářivě bílá, omyvatelná dle DIN 53778, na nové i staré omítky, sádrokartonové desky, sádru, beton. Vynikající kryvost již i v jedné vrstvě. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.


BASF Prince Color Multi Top Classic Object Bezpečnostní list.pdf


BASF Prince Color Multi Top Classic Object Technický list.pdf — Vnitřní malířská barva na bázi disperze.