Primalex

Primalex BONUS Bezpečnostní list.pdf


Primalex BONUS Certifikát výrobku.pdf


Primalex BONUS Katalogový list.jpg — Primalex BONUS je kvalitní bílý malířský nátěr se sametově matným finálním vzhledem.


Primalex FASÁDA Bezpečnostní list.pdf


Primalex FASÁDA Certifikát výrobku.pdf


Primalex FASÁDA Katalogový list.pdf — K nátěrům vápenocementových omítek, zdiva, lehčených betonových panelů a betonových fasád s mimořádnými požadavky na užitné vlastnosti.


Primalex FORTISSIMO barevný Bezpečnostní list.pdf


Primalex FORTISSIMO barevný Katalogový list.pdf — Vysoce kvalitní obarvený, omyvatelný a úplně otěruvzdorný vnitřní nátěr sametově matného vzhledu s výbornou kryvostí. Propustný pro vodní páry.


Primalex FORTISSIMO Bezpečnostní list.pdf


Primalex FORTISSIMO CLEAN Bezpečnostní list.pdf


Primalex FORTISSIMO CLEAN Certifikát výrobku.pdf — Primalex FORTISSIMO CLEAN BÍLÝ je určený pro malování stěn, minerálních omítek i sádrokartonových příček nejen obytných interiérů, jež jsou velmi frekventované, a tím i více namáhané.


Primalex FORTISSSIMO Katalogový list.pdf — Omyvatelný a otěruvzdorný bílý vnitřní nátěr s vysokou bělostí a výbornou kryvostí. Propustný pro vodní páry.


Primalex INSPIRO Bezpečnostní list.pdf


Primalex INSPIRO Certifikát výrobku.pdf


Primalex INSPIRO Katalogový list.pdf — Primalex INSPIRO® BAREVNÝ je unikátní koncept moderních elegantních barev nabízející odstíny pro harmonické sladění vašeho interiéru. Jejich jedinečný výběr zajištuje designové řešení vhodné pro obývací i reprezentativní prostory.


Primalex IZOPRIM Bezpečnostní list.pdf


Primalex IZOPRIM Certifikát výrobku.pdf


Primalex IZOPRIM Katalogový list.pdf — Základní nátěrová hmota pro vnitřní prosotory i fasády, určená k izolaci skvrn, které při přetření běžným nátěrem vystupují na povrch (skvrny od kouře, nikotinu, vody apod.). Je paropropustný.


Primalex MALVENA Bezpečnostní list.pdf


Primalex MALVENA Certifikát výrobku.pdf


Primalex MALVENA Katalogový list.pdf — Bílá fasádní akrylátová barva s výbornou kryvostí, vysokou bělostí a odolností proti povětrnostním vlivům na všechny druhy fasád mimo staré, proti vodě špatně izolované objekty.


Primalex MYKOSTOP Bezpečnostní list.pdf


Primalex MYKOSTOP Certifikát výrobku.pdf


Primalex MYKOSTOP Katalogový list.pdf — Otěruvzdorný vnitřní nátěr chránící stěny před plísněmi. Propustný pro vodní páry.


Primalex PLASTIK Bezpečnostní list.pdf


Primalex PLASTIK Certifikát výrobku.pdf


Primalex PLASTIK Katalogový list.pdf — Otěruvzdorný vnitřní nátěr pro reliéfní malbu. Je plněn přírodním celulózovým vláknem, které umožní vytvořit reliéfní vrstvu bez praskání.


Primalex PLUS barevný Bezpečnostní list.pdf


Primalex PLUS barevný Certifikát výrobku.pdf


Primalex PLUS barevný Katalogový list.pdf — Barevný Primalex PLUS tvoří kolekce stále oblíbených pastelových odstínů, vybraných z celé šíře barevného spektra, připravených k okamžitému použití bez rizika "trefení" odstínu jako při domácím tónování.


Primalex PLUS Bezpečnostní list.pdf


Primalex PLUS Certifikát výrobku.pdf


Primalex PLUS Katalogový list.pdf — Primalex PLUS BÍLÝ nejprodávanější a nejoblíbenější produkt značky Primalex v oblasti vnitřních malířských nátěrů.


Primalex POLAR Bezpečnostní list.pdf


Primalex POLAR Certifikát výrobku.pdf — Obývací prostory, reprezentativní prostory, kanceláře, dětské pokoje. Otěruvzdorný vnitřní nátěr s vysokou bělostí a výbornou kryvostí. Propustný pro vodní páry.


Primalex PROFITECH ARCTIC Bezpečnostní list.pdf


Primalex PROFITECH ARCTIC Certifikát výrobku.pdf


Primalex PROFITECH ARCTIC Katalogový list.pdf — Výborný pro obývací pokoje, školy, kanceláře a prodejní prostory, sklady a chodby se zvýšenými nároky na bělost.


Primalex SILIKA Bezpečnostní list.pdf


Primalex SILIKA Katalogový list.pdf — Fasádní silikátová barva s vynikající paropropusností a vysokou vodotěsností.Výborná bělost, kryvost a odolnost proti povětrnostním vlivům i vůči kyselým dešťům.


Primalex STANDARD bezpečnostní list.pdf


Primalex STANDARD Certifikát výrobku.pdf


Primalex STANDARD katalogový list.pdf — Tradiční bílý nátěr klasického typu pro nenáročné aplikace. Vysoce propustný pro vodní páry. Je obarvitelný tekutými tónovacími barvami PRIMALEX.


Primalex STRUKTURA Bezpečnostní list.pdf


Primalex STRUKTURA Certifikát výrobku.pdf


Primalex STRUKTURA Katalogový list.pdf — Akrylátový hrubozrnný nátěr určený pro venkovní i vnitřní použití. Nátěr svoji strukturou napodobuje hrubozrnnou štukovou omítku.


Primalex TEXTURA Bezpečnostní list.pdf


Primalex TEXTURA Certifikát výrobku.pdf


Primalex TEXTURA Katalogový list.pdf — Velmi vhodná pro napodobení jemného štukového povrchu na hladkých podkladech a sjednocování struktury štěn po drobných opravách (např. instalacích) ve všech typech interiérů.