Brillux

2K akrylátový nátěr Crea Glas Technologický list.pdf — Vodou ředitelný, dvou komponentní nátěr s extrémně odolným povrchem. Hedvábně lesklý, bez fogging aktivních substancí.


Creativ Classico Technologický list.pdf — Pro vysoce hodnotná individuální ztvárnění stropů a stěn v interiérech.


Decolin ELF Technologický list.pdf — Na omítky, beton, sádrokartonové desky, tapety atd. Nátěrem, válečkem nebo stříkáním. Ředění vodou.


Dolomit ELF Technologický list.pdf — Vysoce bílá a tónovatelná, dobře kryjící, matná, disperzní barva. Lehce zpracovatelná, bez rozpouštědel a změkčovadel.


Dolomit ELF Trend technologický list.pdf — Starobílá a tónovatelná, dobře kryjící, matná, disperzní barva.


Izolační barva na zeď Technologický list.pdf — Výborně izolující, matná, rychlorenovační barva, obsahuje ředidlo, izoluje nikotin, rez, zaschlé vodní skvrny.


Izolační základ Technologický list.pdf — Bílý, rychle schnoucí, dobře kryjící a lehce zpracovatelný. Používá se k izolování olejových, vodních a rezavých skvrn, starých asfaltových nátěrů a zakouřených stropů.


Klihová barva ELF Technologický list.pdf — Otěruvzdorná, reverzibilní a tím i znovu smývatelná, difuzní a bez zápachu.


Kreativní algantico Technologický list.pdf — Dekorační špachtlovací hmota na vápenné bázi, pro vnitřek.


Kreativní granulato Technologický list.pdf — Křemenem plněná, strukturovatelná nátěrová omítka, připravená pro zpracování, matná, bez rozpouštědel a změkčovadel, pro vnitřek.


Kreativní viviato Technologický list.pdf — Matná disperzní lazura připravená pro zpracování, bez rozpouštědel a změkčovadel, pro racionální použití uvnitř.


Latexová barva ELF Technologický list.pdf — Bílá, starobílá a tónovatelná, vysoce odolná a kryvá latexová barva.


Malířská bílá LF Technologický list.pdf — Starobílá a tónovatelná, dobře kryjící, matná, disperzní barva. Omyvatelná, difuzní a velmi dobře zpracovatelná. Na omítky, beton, sádrokarton, tapety atd.


Ochrana proti plísni Technologický list.pdf — Především pro místnosti zatížené vysokou vlhkostí vzduchu (kuchyně, koupelny, jatka, mlékárny atd.).


Sensocryl ELF hedvábně lesklý Technologický list.pdf — Bílý a tónovatelný, vrchní, čistě akrylátový nátěr. Dobře čistitelný a odolný vůči dezinfekčním prostředkům.


Sensocryl ELF hedvábně matný Technologický list.pdf — Hedvábně matný lesk vhodný pro použití ve sterilním prostředí. Ředění vodou.


Sensocryl ELF lesklý Technologický list.pdf — Obzvlášť vhodný pro namáhané prostory v nemocnicích, školách, mateřských školách, hotelech, kantýnách, úřadech, obytných prostorách.


Sensocryl ELF matný Technologický list.pdf — Bílý a tónovatelný, vrchní, čistě akrylátový nátěr. Dobře čistitelný a odolný vůči dezinfekčním prostředkům.


Silikátová vnitřní barva ELF Technologický list.pdf — Vysoce difuzní, matná, pachově neutrální. Nátěr zamezuje výskytu bakterií a plísní.


Super Latex LF Technologický list.pdf — Matná, bez zápachu, vysoce kryvá a odolná, odolná proti dezinfekčním prostředkům a proti oděru.


Topp ELF Technologický list.pdf — Bílá a tónovatelná, odolná, vnitřní disperzní barva ("latexová barva") bez rozpouštědel a změkčovadel.


Vysoce lesklá latexová barva ELF Technologický list.pdf — Pro lesklé a velmi dobře čistitelné nátěry, obzvlášť pro plochy, které jsou vystaveny silnějšímu zatížení kontaktem nebo znečištěním.