Mistral

Mistral DEKOR ALABASTER Certifikát výrobku.pdf


Mistral DEKOR ALABASTER Technický list.pdf — Vysoce odolná, kryvá, prodyšná, omyvatelná a otěruvzdorná nátěrová hmota na štukové omítky, sádrokarton, papírové a sklolaminátové tapety, dřevěné prvky a dřevotřísku.


Mistral DEKOR ALBICA Certifikát výrobku.pdf


Mistral DEKOR ALBICA Technický list.pdf — Dekor Albica si zachovává vlastnosti špičkového nátěru Dekor, oproti sametově bílému nátěru Dekor Alabaster má nižší bělost, což se odráží ve výrazně nižší ceně.


Mistral DEKOR Certifikát výrobku.pdf


Mistral DEKOR Technický list.pdf — Vysoce odolná, kryvá, omyvatelná a otěruvzdorná nátěrová hmota na vnitřní omítky, sádrokarton, papírové a sklolaminátové tapety, dřevěné prvky, dřevotřísku.


Mistral FASADE Certifikát výrobku.pdf


Mistral FASADE Technický list.pdf — Na venkovní i vnitřní omítky, sádrokarton, zdivo, břizolit, beton, papírové, ale i sklolaminátové tapety.


Mistral INTERIER PRAKTIK Certifikát výrobku.pdf


Mistral INTERIER PRAKTIK Technický list.pdf — Kancelářské prostory, hotely, školy, nemocnice, restaurace, domácnosti, výstavní stánky, čekárny, konferenční místnosti, koncertní haly, tovární haly, butiky a obchodní prostor.


Mistral PRIMER ELITE Certifikát výrobku.pdf


Mistral PRIMER ELITE Technický list.pdf — Penetrace na venkovní a vnitřní omítky s vylepšenou recepturou. Mistral Primer získal Zlatou medaili na mezinárodním stavebním veletrhu IBF Brno.


Mistral SILIKON Certifikát výrobku.pdf


Mistral SILIKON Technický list.pdf — Mistral Silikon je určen pro povrchové úpravy vápennocementových omítek, betonu, cetrixu, azbestocementu, dřevotřískových desek, k renovaci starších fasád a břízolitu mající soudržnost min. 0,25 Mpa.


Mistral STRUKTURA Certifikát výrobku.pdf


Mistral STRUKTURA Technický list.pdf — Fasádní a interiérová strukturální nátěrová hmota.