Vymalování bytu

Vymalování bytu provedeme i s konečným úklidem po vymalování. Zakrytí podlah a nábytku před vymalováním je samozřejmostí stejně jako případná manipulace se zařízením bytu.

K zakrývacím pracím také patří oblepení rámů oken, vypínačů a podlahových lišt maskovací páskou. Při samotném vymalování je nejdůležitější kvalitní příprava podkladu stěn a stropů pro výmalbu bytu. Škrábání staré výmalby, rozmytí oškrábaných ploch, penetrace stěn a stropů bytu, sádrování a tmelení malířskou masou. Jsme schopni též provést stěrkování nebo štukování bytu Keraštukem nebo sádrovou stěrkou. Provádíme také protiplísňový nátěr jak na oškrábanou omítku, tak formou aplikace do malířské barvy. Dále před vymalováním bytu provedeme potřebné izolace stěn a stropů proti nikotinu a izolační nátěry po protečení bytu, je-li zapotřebí. Máme zkušenosti s většinou malířských barev tuzemské i zahraniční provenience. Nejčastěji pracujeme s malířskými nátěry Dulux, Jupol a Primalex. Míchání barev provádíme v prodejnách výrobců dle příslušných vzorkovnic.

Vymalování bytu

Vymalování bytu

Cena vymalování bytu je uvedena v ceníku výše. Zde uvedená cena malování je orientační. Cenu stanovíme po předchozí prohlídce bytu.

Provádíme následující práce: vymalování bytu, kanceláře, kuchyně, ložnice, pokoje, schodiště, dětského pokoje. Naše cena vymalování bytu je konkurenceschopná, přesvědčte se. Výměru k vymalování lze přibližně určit podle výšky stropu bytu a podlahové plochy bytu takto:

Byty o výšce stropu 2,6 m: Podlahová plocha bytu x 3 = přibližná plocha k vymalování bytu.

Byty o výšce stropu 2,8 m: Podlahová plocha bytu x 4 = přibližná plocha k vymalování bytu.

Byty o výšce stropu 4,0 m: Podlahová plocha bytu x 5 = přibližná plocha k vymalování bytu.

Tento postup je vhodný pro Vaší orientační představu o rozsahu vymalování bytu. Nicméně přesné zaměření plochy bytu provádíme standardně a téměř vždy. Výše uvedená cena je včetně materiálu, u vymalování je uvažováno vymalování dvojnásobné. Cena vymalování bytu zahrnuje i stavební otvory s plochou menší než 4 m2.