Tollens

ELASTACRYL MAT Bezpečnostní list.pdf


ELASTACRYL MAT Technický list Tollens.pdf — Vysoce kvalitní nátěrová hmota na bázi čistých 100% akrylátových pryskyřic s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům.


ELASTACRYL SATIN Bezpečnostní list.pdf


ELASTACRYL SATIN Technický list.pdf — Vyznačuje se nízkým obsahem VOC, výrobek je držitelem ekologické značky NF ENVIROMENT.


HYDROFUGE INCOLORE Bezpečnostní list.pdf


HYDROFUGE INCOLORE Technický list.pdf — Hydrofobní přípravek s polysiloxanovými pryskyřicemi ve fázi rozpouštědla pronikajíci do pórů podkladů a snižující tak nasákavost podkladů. Mikroporézní. Trvalá účinnost proti dešťové vodě vyvoláním perlivého efektu.


ICONE MAT Bezpečnostní list.pdf


ICONE MAT Technický list Tollens.pdf — Interiérová vrchní nátěrová hmota na bázi akrylátových pryskyřic. Původní název OXYGEN.


ICONE SATIN Bezpečnostní list.pdf


ICONE SATIN Technický list Tollens.pdf — Výrobek je držitelem evropského ekologického označení, které prokazuje šetrnost k životnímu prostředí. Vyznačuje se velkou vydatností, kryvostí a přídržností.


IDROTOP MAT Bezpečnostní list.pdf


IDROTOP MAT Technický list.pdf — Rychle schnoucí matná nátěrová hmota na bázi akrylátových pryskyřic, otěrovzdorná a omyvatelná, výborně kryje. Nahrazuje dříve velmi oblíbený CRYLOMAT.


IDROTOP MAT VELOUTÉ Technický list.pdf — Interiérová nátěrová hmota na bázi akrylátových pryskyřic, sametově matná. Vzhledově velmi atraktivní varianta k provedení MAT, stupeň lesku 8 pod 60° (IDROTOP MAT <3 pod 60°).


RÉNOCRYL 500 Bezpečnostní list.pdf


RÉNOCRYL 500 Technický list Tollens.pdf — Polosilný plastický nátěr na bázi akrylátových kopolymerů ve vodní fázi. Silně kryje, maskuje mikrotrhlinky, vykazuje výbornou tažnost a pružnost zaschlého filmu.


TOL-FACADE ACRYL Bezpečnostní list.pdf


TOL-FACADE ACRYL Technický list.pdf — Fasádní nátěrová hmota na bázi disperze styrenakrylových pryskyřic s vysokou prodyšností pro vodní páry. Lze použít například i pro nátěry sanačních omítek.


Tol-Facade Pliolite Bezpečnostní list.pdf


Tol-Facade Pliolite Technický list.pdf — Unikátní matná fasádní nátěrová hmota na bázi 100% PLIOLITE pryskyřic ve fázi rozpouštědla. Vyznačuje se vysokou přilnavostí, prodyšností, kryvostí a odolností proti vymývání.


TOLL-O-TEX Bezpečnostní list.pdf


TOLL-O-TEX Technický list Tollens.pdf — Nátěrová hmota na bázi disperze styrénakrylátových pryskyřic ve vodním prostředí. Lze aplikovat na většinu stavebních materiálů včetně kovů opatřených základním antikorozním nátěrem.


TOLL-O-XANE Technický list Tollens.pdf — Organicko - minerální nátěrová hmota složená z akrylových a siloxanových pryskyřic. Minimální garantovaný obsah siloxanových pryskyřic 40%.