Dulux

Dulux Acryl Matt Bezpečnostní list.pdf — Akrylátové barvy DULUX do interiéru. Barva Dulux Acryl Matt, bezpečnostní list.


Dulux Acryl Matt Technický list.pdf — Bílá akrylátová barva na stěny a stropy v interiéru. Je vhodná na papírové tapety i tapety ze skelných vláken.


Dulux Classic Select Woodstain Bezpečnostní list.pdf — Lazury DULUX. Dulux Classic Select Woodstain, bezpečnostní list výrobku.


Dulux Classic Select Woodstain Technický list.pdf — Tónovatelná tenkovrstvá lazura na dřevo.


Dulux Colours Of The World Bezpečnostní list.pdf — Bezpečnostní list barev DULUX COW.


Dulux Colours Of The World Technický list.pdf — Malířská omyvatelná barva vysoké kvality na stěny a stropy v interiéru. Pigmenty nejvyšší kvality, obsažené ve vylepšené receptuře Pigment Pro, zajišťují nadprůměrné krytí při zachování stálosti barvy, vysoké odolnosti proti mytí a extra odolnosti proti otěru.


Dulux Diamond Eggshell Bezpečnostní list.pdf

Dulux Diamond Eggshell Technický list.pdf — Interiérová polomatná barva s univerzálním použitím. Vhodná pro veškeré nátěry v interiéru, na omítku, sádrokarton,beton, dřevotřísku, dřevo a řadu dalších povrchů v interiéru.


Dulux Diamond Glaze Bezpečnostní list.pdf

Dulux Diamond Glaze Technický list.pdf — Jednosložkový lak, který dosahuje tvrdosti dvousložkových laků. Je desetkrát odolnější proti opotřebení než jakýkoli tradiční lak. Je odolný vůči alkoholu, horké vodě a všem běžným chemikáliím.


Dulux Expert Matt Bezpečnostní list.pdf


Dulux Expert Matt Technický list.pdf — Mikro-pórovitá struktura zaschlého povrchu umožňuje stěnám maximální dýchání. Odolává úrovním relativní vlhkosti v normálním vnitřním prostředí.


Dulux Grunt Bezpečnostní list.pdf


Dulux Grunt Technický list.pdf — Podkladová vodní emulze určená k přímému použití v místnostech i exteriérech především pod emulzní barvy. Zlepšuje přilnavost vrstev nátěru, zmenšuje spotřebu následných vrstev a rovnoměrnost schnutí.


Dulux High Gloss Bezpečnostní list.pdf


Dulux High Gloss Technický list.pdf — Používá se všude tam, kde je požadován trvanlivý, odolný a lesklý vzhled. Obzvláště vhodný na okna, dveře, kovové konstrukce a další povrchy ošetřené základní barvou.

Dulux Kitchen & Bathroom matt Bezpečnostní list.pdf


Dulux Kitchen & Bathroom matt Technický list.pdf — Malířská omyvatelná natónovaná barva vysoké kvality na stěny a stropy určená zejména do kuchyní a koupelen.


Dulux Kitchen & Bathroom satin Bezpečnostní list.pdf


Dulux Kitchen & Bathroom satin Technický list.pdf — Tixotropní struktura způsobuje, že při natírání barva neodkapává. Barva je paropropustná, což umožňuje stěnám dýchat. Barva je dostupná v bílé a dalších vysoce inspirujících odstínech. Barva je výjimečná svou extrémní odolností proti otěru.


Dulux Protective Woodsheen Bezpečnostní list.pdf


Dulux Protective Woodsheen Technický list.pdf — Rozpouštědlová alkydová lazura pro použití v interiéru a exteriéru. Lazura vhodná na veškeré dřevo v interiéru i exteriéru.


Dulux Satinwood Bezpečnostní list.pdf


Dulux Satinwood Technický list.pdf — Krycí barva s elegantním saténovým vzhledem pro použití na všechny povrchy v interiéru. Vhodný pro použití na dřevo, kovy a některé druhy plastů. Díky tepelné odolnosti vhodný i na tělesa radiátorů.


Dulux Stain Block Plus Bezpečnostní list.pdf


Dulux Stain Block Plus Technický list.pdf — Barva zabraňuje pronikání skvrn skrz konečnou vrstvu nátěru a rovněž utěsňuje a spojuje suché a sprašující se povrchy v interiéru jako jsou omítky, cihly, obílení vápenným mlékem a klihové barvy.


Dulux Sterishield Diamond Matt Bezpečnostní list.pdf


Dulux Sterishield Diamond Matt Technický list.pdf — Její hygienické vlastnosti v kombinaci s odolným omyvatelným povrchem ji předurčují pro použití v nemocnicích, farmaceutických provozech, potravinářských provozech, dětských pokojích nebo veřejných budovách.


Dulux Super Matt Plus Bezpečnostní list.pdf


Dulux Super Matt Plus Technický list.pdf — Malířská omyvatelná barva vysoké kvality určená k dekoračním a ochranným nátěrům stěn a stropů.


Dulux Universal lesk Bezpečnostní list.pdf


Dulux Universal lesk Technický list.pdf — Vrchní rozpouštědlová alkydová barva na dřevo a kov.


Dulux Universal mat Bezpečnostní list.pdf


Dulux Universal mat Technický list.pdf — Použití pro nátěry dřeva i kovu v interiéru a exteriéru.


Dulux Universal základ Bezpečnostní list.pdf


Dulux Universal základ Technický list.pdf — Univerzální základová antikorozní barva na ocel a dřevo.


Dulux Vinyl Matt Bezpečnostní list.pdf


Dulux Vinyl Matt Light & Space Bezpečnostní list.pdf


Dulux Vinyl Matt Light & Space Technický list.pdf — Barva je vhodná pro všechny povrchy stěn a stropů v interiéru, jako jsou např. sádrokarton, všechny typy omítek, stěrek, papírové plastické a i skelné tapety.


Dulux Vinyl Matt Technický list.pdf — Matná interiérová barva prémiové kvality pro použití na sádro-karton, omítku, beton, umakart, dřevotřísku, vinylové expandované tapety a řadu různých obkládacích desek.


WWW stránky Dulux — Barvy DULUX, webová prezentace.