Jub

Jupol Bio vápenná malířská barva Bezpečnostní list.pdf


Jupol Bio vápenná malířská barva Certifikát kvality.pdf


Jupol Bio vápenná malířská barva Technický list.pdf — Vnitřní vodou ředitelná vápenná malířská barva se silným desinfekčním účinkem, přirozeně zamezujícím rozvoji plísní. Vyznačuje se vysokou paropropustností.


Jupol Brilliant Bezpečnostní list.pdf


Jupol Brilliant Certifikát kvality.pdf


Jupol Brilliant Technický list.pdf — Malířská barva s výjimečně vysokou krycí schopností (postačuje jen jeden nátěr), která kromě možnosti tónování do více než 10.000 barevných odstínů nabízí také výjimečně vysokou bělost.


Jupol Brilliant TUV certifikát.pdf


Jupol Citro Bezpečnostní list.pdf


Jupol Citro Certifikát kvality.pdf


Jupol Citro Technický list.pdf — Vnitřní malířská barva určená do místností, ve kterých se mohou vyskytovat plísně (koupelny, kuchyně), protože obsahuje přísady, které chrání barevný film před rozvojem plísní.


Jupol Classic Bezpečnostní list.pdf


Jupol Classic Certifikát kvality.pdf


Jupol Classic Prohlášení o zdravotní nezávadnosti.pdf


Jupol Classic Technický list.pdf — Pro svoji kvalitu a výjimečnou paropropustnost se stal na trhu synonymem pro malířskou barvu.


Jupol Ekonomik Bezpečnostní list.pdf


Jupol Ekonomik Certifikát kvality.pdf

Jupol Ekonomik Technický list.pdf — Může se nanášet na různé pevné, suché a čisté podklady – štukové omítky stěn a stropů, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky, reliéfní tapety.


Jupol Gold Bezpečnostní list.pdf


Jupol Gold Certifikát kvality.pdf


Jupol Gold Prohlášení o zdravotní nezávadnosti.pdf


Jupol Gold Technický list.pdf — Kromě vysoké omyvatelnosti a všestranné kvality umožňuje tónování do více než 11.000 barevných odstínů.


Jupol Gold TUV certifikát.pdf


Jupol Junior Certifikát kvality.pdf


Jupol Junior Technický list.pdf — V roce 2011 přichází výrobek na trh se 6 zcela novými, intenzivnějšími odstíny, které jsou vhodné pro malování dětských pokojů nebo kombinace s Jupolem Trend.


Jupol Latex Mat bezpečnostní list.pdf


Jupol Latex Mat Certifikát kvality.pdf


Jupol Latex Mat Prohlášení o zdravotní nezávadnost.pdf


Jupol Latex Mat Technický list.pdf — Vysoce kvalitní vnitřní vodou ředitelná malířská barva, vhodná k dekorativní ochraně silně zatížených vnitřních povrchů. Vyznačuje se výjimečnou odolností proti oděru za mokra.


Jupol Latex Mat TUV certifikát.pdf


Jupol Latex Polmat Bezpečnostní list.pdf


Jupol Latex Polmat Certifikát kvality.pdf


Jupol Latex Polmat Prohlášení o zdravotní nezávadnosti.pdf


Jupol Latex Polmat Technický list.pdf — Barva: bílá + odstíny podle JUMIX systému, možné je tónování UNITONEM, DIPI KONCENTRATEM nebo DIPI COLOREM. Zatřídění podle EN 13300: odolnost proti oděru za mokra: třída 1, kryvost: třída 1 při 7 m2/l, vzhled: polomat.


Jupol Latex Saten Bezpečnostní list.pdf


Jupol Latex Saten Certifikát kvality.pdf


Jupol Latex Saten Prohlášení o zdravotní nezávadnost.pdf


Jupol Latex Saten Technický list.pdf — Vyznačuje se výjimečnou odolností proti oděru za mokra – natřené povrchy jsou omyvatelné a odolné čistícím a desinfekčním prostředkům používaným v domácnosti a ve zdravotnictví.


Jupol Latex Saten TUV Certifikát.pdf


Jupol Rustikal Bezpečnostní list.pdf


Jupol Rustikal Certifikát kvality.pdf


Jupol Rustikal Technický list.pdf — Reliéfní barvou JUPOL RUSTIKAL (je plněná speciálně upravenými dřevenými pilinami) dosáhneme na vymalovaných plochách typický dekorativní vzhled, který má podobnou strukturu jako klasické strukturované reliéfní tapety.


Jupol Silikat Bezpečnostní list.pdf


Jupol Silikat Certifikát kvality.pdf


Jupol Silikat Technický list.pdf — Z důvodu specifické chemické vazby na minerální podklad je zvlášť vhodná k dekorativním nátěrům stěn a stropů v interiérech architektonických památek.


Jupol Silikat TUV Certifikát.pdf


Jupol Special Bezpečnostní list.pdf


Jupol Special Technický list.pdf


Jupol Strong Technický list.pdf — Vyniká 10-krát větší odolností proti mechanickému poškození nátěrového filmu, 10-krát větší omyvatelností proti běžným omyvatelným barvám a vysokou odolností proti skvrnám.


Jupol Trend Certifikát kvality.pdf


Jupol Trend Technický list.pdf — Již natónovaná malířská barva, která je k dispozici ve 12 moderních, trendových barevných odstínech, při jejímž použití postačuje jen jeden nátěr.