Tikkurila

Tikkurila FEELINGS EXTRA DURABLE Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila FEELINGS EXTRA DURABLE Technický list.pdf — Vhodná do vlhkých prostor, kde se vyžaduje časté umývání stěn s odolností vůči čistícím a desinfekčním prostředkům.


Tikkurila FEELINGS INTERIOR PAINT Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila FEELINGS INTERIOR PAINT Technický základ.pdf — Vnitřní barva nejvyšší kvality, vodouředitelná, bez emisí (plný mat). Vysoce odolná vůči umývání.


Tikkurila FEELINGS MOISTURE STOP Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila FEELINGS MOISTURE STOP Technický list.pdf — Protiplísňový nátěr na stěny a tropy. Je určený proti vlhkosti, před nanesením nátěru Feelings Extra Durable.


Tikkurila FEELINGS UNIVERSAL PRIMER – univerzální základ Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila FEELINGS UNIVERSAL PRIMER – univerzální základ Technický list.pdf — Základní barva na stěny a stropy (plný mat). Vytváří prvotřídní základ pod vrchní nátěry Feelings.


Tikkurila Finngard Elastomeric Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila Finngard Elastomeric Technický list.pdf — Barva spojující vlasové a kapilární praskliny až do šírky 1 mm. Barva je založená na akrylové disperzi tvořící trvale pružné vrstvy s pefektní odolností vůči atmosférickým vlivům.


Tikkurila Finngard Nanoclear Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila Finngard Nanoclear Technický list.pdf — Díky samočisticímu efektu se zvyšuje odolnost vůči mikrooraganismům. Hydrofilní povah a nátěru umožňuje precizní a homogenní umytí nečistot z povrchu.


Tikkurila Finngard Novasil Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila Finngard Novasil Technický list.pdf — Barva na vnější fasády. Vytváří hydrofobní film s nízkou vodopropustností, vysokou stálobarevností, odolávající klimatickým změnám.


Tikkurila OPTIVA COLOUR Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila OPTIVA COLOUR Technický list.pdf — Disperzní akrylátová barva na stěny a stropy (mat). Je vodouředitelná, akrylátová.


Tikkurila Optiva Matt Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila Optiva Matt Technický list.pdf — Určená pro kanceláře, haly, kda je žádoucí plně matný vzhled s dobrou omyvatelností a životností.


Tikkurila Optiva Semi Matt Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila Optiva Semi Matt Technický list.pdf — Disperzní interiérová barva s vysokou odolností proti omývání (pololesk).


Tikkurila OPTIVA SUPER MAT – matná akrylátová malířská barva Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila OPTIVA SUPER MAT – matná akrylátová malířská barva Technický list.pdf — Disperzní interiérová barva, určená hlavně pro větší interiéry. Je vodouředitelná, akrylátová.


Tikkurila Pure White Bezpečnostní list.pdf


Tikkurila Pure White Technický list.pdf — Vnitřní barva pro natírání vnitřních stěn a stropů. Má vynikající otěruvzdornost a krycí schopnost (mat).