Novinky-2

Zveřejněno 16.4.2021 S odkazem na příspěvek ze 17.11.2020. Před finální malbou sádrokartonových stěn hlavního prostoru Křižíkova pavilonu D, Výstaviště Praha. Bílá malba technického zázemí a menších obslužných prostor je provedena barvou JUPOL Gold, vysoce matnou a omyvatelnou barvou. Stěny a stropy hlavního interiéru jsou vymalovány barvou JUPOL Latex Matt. Jupol barvu také vyrábí ve ve variantách Latex Semi Matt, Latex Satin a Latex transparent. (JUPOL Latex transparent nabízíme zákazníkům, kteří si přejí zachovat původní barevný odstín, provedený klasickou malířskou barvou, a chtějí povrch učinit vysoce omyvatelný. Stavbu prováděla fa KONSIT a.s. a Panem hlavním stavbyvedoucím byl pan RYS.

Zveřejněno 16.4.2021 Výmalba bytu 2+1 Praha 10 Malešice. Výmalba stěn i stropu barvou Dulux. Na stropy byla použitá barva Dulux Acryl matt, otěruvzdorná barva s vysokou bělostí. Stěny jsou potom vymalovány vysoce omyvatelnou, ale prodyšnou barvou Dulux EasyCare, odstín "Béžový kabát". Je to jeden ze 45 předdefinovaných odstínů, které Dulux v barvě EasyCare nabízí.

Zveřejněno 8.4.2021 Výmalba RD Praha 8 - Kobylisy. Výmalba po kompletní rekonstrukci rodinného domu na nové štukové omítky stěn a stropů a částečně na sádrokartonové příčky a podhledy. Napouštěcí nátěr štukových omítek byl provedený zředěnou barvou HET Klasik PREMIUM. Sádrokartony byly napuštěny penetračním napouštěcím přípravkem UP-GRUD, také od výrobce JUB. Samotná výmalba domu byla provedena vysoce otěruvzdornou a paropropustnou malířskou barvou HET Klasik PREMIUM. Omyvatelnou jenom částečně, nejspíš je to daň za vysokou paropropustnost. Vzhled barvy je luxusní, matný, s vysokou bělostí. U těchto malířských barev jsou většinou zapotřebí tři nátěry, pokud nechceme, aby nám na stěnách vznikla "pomerančová kůra".

Zveřejněno 8.4.2021 Výmalba pobočky a backoffice pobočky ČP Praha 2, Spálená ulice. Malířské práce byly provedeny přes sobotu a neděli v součinnosti s podlaháři. Výmalba pobočky spočívala ve vytmelení stěn, vyspravení prasklin a trhlin v omítce stěn i stropů, penetračním nátěru a dvojnásobné bílé výmalbě materiálem Primalex Plus, včetně zakrytí nově renovovaných podlah.

Zveřejněno 6.4.2021 Vymalování bytu Praha 7 Holešovice, Dukelských hrdinů. Trocha výrazné barvy myslím není na škodu a docela se mi líbí. Takto často používanou barvou, zvlášť v kuchyních, bývá bordó. Práce byla provedená na klíč. Samotné vymalování bytu bylo provedeno barvou JUB Jupol Classic se zakrytím podlah a zařízení bytu. Úklid po malování potom spočíval pouze ve smetení podlah. -)). Cena za m2 malování bytu barvou Jupol je uvedená na našich stránkách.

Malba bytu

Zveřejněno 3.4.2021 Vymalování mezonetového bytu a nátěry palubkového podbití stropu. Malování bytu barvou Dulux Vinyl matt s hloubkovou penetrací štukových omítek a penetračním nátěrem sádrokartonu. Nátěry silnovrstvou lazurou Feidal. Nejlepší silnovrstvá lazura na dřevo se kterou jsme pracovali. Hodně dobrý materiál. Téměř se nedá sehnat a je snad jenom na objednávku.

Malovani bytu

Zveřejněno 2.4.2021 Vymalování panelového bytu po kompletní rekonstrukci. Malování bytu proběhlo po vyzrání štukových omítek, litého anhydridového potěru a před položením podlahové krytiny. Dvojnásobná malba a penetrační nátěr naředěnou barvou Jupol Gold. U kvalitních omyvatelných barev to tak lze provést. Nátěr zárubní a litinových radiátorů.

vymalovani kuchyne

Zveřejněno 11.3.2021 Vymalování bytu po skončení nájmu. Má nájemce povinnost vymalovat byt? Asi by to měla řešit smlouva. To však není naší starostí, jsme malíři pokojů. Na fotce vymalování bytu 2+kk otěruvzdornou barvou Primalex Plus. Cena malování odpovídala měsíční ceně pronájmu bytu.

malovani bytu

Zveřejněno 7.3.2021 Malba panelového bytu barvou Primalex Plus. Zakrytí podlah, sádrování stěn a stropů, penetrace a dvojnásobná malba.

malba domu

Zveřejněno 6.3.2021 Malířské práce. Výmalba řadového rodinného domu na Praze východ. Materiál Primalex Plus.

malba bytu

Zveřejněno 7.3.2021 Malířské práce. Malba bytu v panelovém domě. Primalex Plus bych zařadil k teplým bílým barvám. Jestliže je v místnosti tmavý prvek nebo tmavší barevná stěna, potom vypadá Primalex Plus jako o hodně bělejší bílé malířské barvy.