Cena malování pokojů bytů: Malířské práce ceník

CENA MALOVÁNÍ POKOJŮ, BYTŮ A KANCELÁŘÍ ZA M2 ROK PRO 2019 PRIMALEX

Za posledních několik let se se některé malířské materiály přestaly vyrábět, některé změnily kabát a byly přejmenovány. Cena všech barev se však vždy zvýšila. A protože i cena práce nejen za malování se také zdražuje, upravujeme ceník maleb (práce s materiálem) pro rok 2019 takto:

Malířská barva Primalex - ceník malování cena za 1m2

Primalex STANDARD malba 2x 26,00 Kč,-

Primalex PLUS cena malování 30,00 Kč,-

Primalex POLAR 2x 45,00 Kč,-

Primalex FORTISSIMO malba 2x 55,00 Kč,-

Primalex ESSENCE dvojnásobná 60,00 Kč,-

Primalex INSPIRO báze cena od 55,00 Kč,-

Primalex PROJEKT cena za m2 60,00 Kč,-

Primalex IZOPRIM 45,00 Kč,-

Primalex MYKOSTOP 50,00 Kč,-

Uvedené ceny malování považujte prosím za orientační, na zakázky se jedeme vždy podívat a cenu domluvíme buď přímo hned a na místě, nebo vám do druhého (třetího) dne pošleme cenovou nabídku. Možná budete překvapeni, jak slušnou cenu malování vám budeme umět nabídnout. U malování na nový sádrokarton, a malby na nové štukové a sádrové omítky umíme stanovit cenu za malování bez předchozí prohlídky.

Provádíme kompletní malířské práce i s následným úklidem. Před malováním bytu zakryjeme podlahu a nábytek včetně případné manipulace se zařízením místnosti. K zakrývání patří i oblepení podlahových lišt a vypínačů, rámů oken a obložek maskovací páskou. Při odstraňování - škrábání starých vrstev malby je zapotřebí zakrytí podlah dvojité. Před škrábáním maleb stěn a stropů a následně při samotném malování interiérů. Při samotném malování bytů a interiérů obecně je nejdůležitější ne tak samotná malba, jako spíš kvalitní příprava podkladu - stěn a stropů pro malování. Penetrace, standardní sádrování a tmelení malířskou masou je samozřejmostí.

Fasádní barvy PRIMALEX ceny nátěrů. Cena za 1 m2.

Malba dvojnásobná Primalex MALVENA 120,00 Kč,-

Nátěr fasádní materiálem Primalex AKRYLÁT od 140,00 Kč,-

Malování fasády Primalex SILICON od 160,00 Kč,-

Ceny malování bytů a kanceláří barvami Jub a HET. Cena za m2

JUPOL Ekonomik cena malby 33,00 Kč,-

JUPOL Classic cena malování za m2 38,00 Kč,-

JUPOL Gold výmalba 2x 45,00 Kč,-

JUPOL Brillant 55,00 Kč,-

JUPOL Citro 40,00 Kč,-

JUPOL Thermo 95,00 Kč,-

JUPOL Bio Silicate 80,00 Kč,-

JUPOL Bio vápenná malířská 65,00 Kč,-

HET Klasik malba 2x 38,00 Kč,-

HET Klasik PREMIUM cena malování 45,00 Kč,-

Hetline ECO malba za m2 N/A Kč,-

Hetline cena malování za m2 35,00 Kč,-

Hetline VINYL cena malby 65,00 Kč,-

HET Brillant 100 výmalba 2x N/A Kč,-

Hetline SUPER WASH cena N/A N/A Kč,-

Ceník malování bytů, interiérů HERBOL a DULUX. Cena za m2

DULUX Acryl Matt malování 2x cena za m2 dle odstínu od 35,00 Kč,-

DULUX VINYL MATT 2x malba cena dle odstínu od 45,00 Kč,-

DULUX Diamond Satin cena malování 50,00 Kč,-

DULUX Super Matt Plus od 45,00 Kč,-

DULUX EasyCare cena malby 2x 50,00 Kč,-

HERBOL Classic Herboplus m2 45,00 Kč,-

HERBOL Classic Innenweiss cena 65,00 Kč,-

HERBOL Silikat Innenfarbe malby 2x N/A Kč,-

HERBOL Profi DIN Weiss malování 2x N/A Kč,-

HERBOL Zenit PU cena m2 N/A Kč,-

Jsme firmou zaměřenou na malířské práce, povrchové úpravy interiérů a exteriérů budov se znalostí provádění většiny známých malířských a lakýrnických technik a materiálů. . Naši vyučení malíři pokojů mají bohaté zkušenosti s malířskými materiály domácí i zahraniční provenience. Disponujeme zároveň dostatečným technickým zázemím i počtem zkušených pracovníků. Přesvědčte se o tom jak pružně zareagujeme na Vaši poptávku. Jsme schopni se dohodnout s objednatelem na jakémkoliv termínu provádění prací, který však musí být v souladu s technologií práce. Malířské práce lze po dohodě provést též o sobotách a nedělích.

Barevné odstíny mícháme v prodejnách těchto výrobců barev dle příslušných vzorkovnic. U plísní na omítkách aplikujeme protiplísňový nátěr jak na oškrábanou omítku tak jako přídavek do malby. Provádíme též izolační nátěry proti nikotinu a vodě po vytopení. Je-li zapotřebí, provádíme kompletní stěrkování nebo štukování stěn a stropů pokojů sádrovými stěrkami nebo Keraštukem. Naše práce v oboru malířství, lakýrnictví a natěračství, prováděné na špičkové úrovni, nám umožnily v průběhu let vybudovat skutečně profesionální a stabilní malířskou firmu s dostatečným materiálním, technickým vybavením a šikovnými malíři.

NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM POSKYTUJEME VEŠKERÝ KOMFORT OBJEDNANÉ MALÍŘSKÉ PRÁCE NA KLÍČ. A TO OD MANIPULACE S NÁBYTKEM, PŘES KOMPLETNÍ ZAKRYTÍ PODLAH AŽ PO KONEČNÝ ÚKLID PO MALOVÁNÍ POKOJŮ ČI BYTŮ. PŘED MALOVÁNÍM BYTŮ A KANCELÁŘÍ MŮŽEME NABÍDNOUT PŘÍPADNOU OPRAVU OMÍTEK ŠTUKOVÝCH, SÁDROVÝCH, NEBO STĚRKY STĚN A STROPŮ PŘÍPADNĚ MONTÁŽ SÁDROKARTONU.

Vybrané reference: AK Pajerová & Šnajdrová: Vymalování kancelářských prostor. BELSTAV Praha: Malování a nátěry, natěračské práce Praha 9. GLOB Production s.r.o. Úpravy povrchů, lakýrnické a natěračské práce. Heyworth studio architekti: Výmalba kanceláří. ISS Facility Services s r.o.: Malířství a nátěry oken a dveří Praha 1. KONSTRUKTIVA KONSIT a.s.: Malířství - malby bytových domů. L.Z.ATELIER,s.r.o.: Výmalba kanceláří. Pharm-Olam International Ltd.: Vymalování budovy společnosti a nátěry podlah. WELLEN a.s.: Tapetování, tapetářské práce. Firemní zákazníci: Malování interiérů a nátěry. ALZA.CZ: Malba v interiérech a lakýrnické práce Praha 7. BD Poupětova, Praha 7: Vymalování chodby a schodiště v domě a olejový nátěr linkrusty. Cocoon International s.r.o.: Vymalování a natěračské práce v objektu společnosti v Praze 7. EMCO s.r.o.: Výmalba kanceláří.

Konsit a.s.: Malba bytů, výmalba schodišť, nátěry podlah a lakýrnické a natěračské práce v celé Praze. Nátěr zárubní a nátěry dřevěných konstrukcí. Krajské státní zastupitelství Praha: Výmalba a nátěry prostorů KSZ Praha. Malování bytů a vymalování schodiště. MARTEN s.r.o.: Malování kanceláře. NERO ESTATE s.r.o.: Vymalování v kancelářích společnosti. NADACE VIA: Malby a nátěry, lakýrnické práce Praha 6. Pharm Olam International Ltd.: Nátěry podlah a vymalování prostor. PHARMNET s.r.o.: Výmalby kanceláří společnosti. Starlite Production s.r.o.: Malby a nátěry v kancelářských prostorách. Skřivánek s.r.o.: Malířské práce Praha 4. STAVEXPO a.s.: Nátěry ocelových konstrukcí. OK-TSHIRTS 4U s.r.o.: Malování a nátěry v kancelářích. UJP Praha s.r.o. Malování chodeb. WTC International s.r.o.: Práce dle dispozic objednatele.

Reference: Malířské práce pro H Hotels s.r.o.. Vymalování chodeb, schodišť a malování pokojů na hotelu ARISTON a ARISTON Patio, Praha 3. Malování pokojů interiéru hotelu KAVALÍR, Praha 5. Malování pokojů a chodeb hotelu BELVEDER, Praha 7. Malířské práce na hotelu CARLTON, Praha 3. Malířské práce v kancelářích budov. Malování interiérů bytů a kancelářských prostor pro IMPACT CORTI a.s. Lakýrnické práce pro E S Software s.r.o. Lakýrnické práce v objektu paláce Žofín pro TOPO s.r.o. Malování interiérů pro ISS Facility services.

Reference malířských prací: Malby společných prostor, schodišť a chodeb, nátěry podlah a malířské práce pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek. Malování bytů a pokojů po celé Praze.