Malíři pokojů Praha. Malování pokojů a bytů.

Malíři pokojů Praha

Jsme šikovní malíři pokojů a bytů z Prahy. Potřebujete-li vymalovat pokoj, vymalovat byt nebo kancelář už nehledejte dál a volejte svoje malíře pokojů v Praze.

Dozvíte se zde základní informace o naší společnosti, najdete zde ceníky malířských prací, fotografie provedeného malování. Můžete se na cokoliv zeptat ohledně malování bytu prostřednictvím e-mailu nebo nás přímo kontaktovat telefonem. Rádi všechny Vaše dotazy zodpovíme. Váš malíř pokojů v Praze má telefon 606-284-766. Jsme malířskou firmou zaměřenou na malířské práce, povrchové úpravy interiérů a exteriérů budov se znalostí provádění většiny známých malířských i lakýrnických technik. Naši malíři pokojů mají bohaté zkušenosti s malířskými materiály domácí i zahraniční provenience. Máme dostatek zkušených malířů pokojů, což nám umožňuje přijímat i zakázky většího rozsahu. Zavolejte svému malíři pokojů a přesvědčte se o tom jak pružně zareagujeme na Vaši poptávku na malování. Jsme schopni se dohodnout s objednatelem na jakémkoliv termínu provádění malířských prací, který však musí být v souladu s technologií práce. Malířské práce lze po dohodě provést též o sobotách a nedělích.

NAŠI MALÍŘI POKOJŮ A LAKÝRNÍCI jsou zaměstnání v hlavním pracovním poměru a mohou se pochlubit výučním listem v oboru MALÍŘ - LAKÝRNÍK a dlouholetou odbornou praxí v oboru malířství.

Zaměstnávání malířů pokojů v HPP nám umožňuje důsledné dodržování dohodnutých termínů zahájení a především ukončení prací. Kvalitní, vybrané malíře pokojů na živnostenský list, se kterými také spolupracujeme, najímáme především u zakázek velkého rozsahu. Oblast působnosti - Praha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10. Jsme malířskou firmou pražskou, působíme tedy především v celé Praze, u malířských zakázek velkého rozsahu jsme však schopni zajistit malířské práce v okruhu sta kilometrů kolem Prahy. Umíme poskytnout skutečně komplexní služby v oborech malířství, natěračství a lakýrnictví.

Snažíme se v oboru neustále zlepšovat, pružně reagujeme na nové, přicházející trendy v povrchových úpravách interiérů a exteriérů. Našim cílem je kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníka. Jsme přesvědčeni, že spokojenost zákazníka ručí za další rozvoj naší společnosti, proto se snažíme o profesionální přístup ke všem zakázkám bez ohledu na jejich objem. Samozřejmostí je šetrný přístup k Vašemu majetku v průběhu provádění malířských prací.

Vybrané referenční malířské práce v roce 2018: Kromě malování pokojů a bytů pro fyzické osoby jsme prováděli malby pro tyto firemní zákazníky: SKYHILL s.r.o. malování bytů, kancelářských prostor a schodišť po kompletních rekonstrukcích domů. CPI: malování kanceláří v objektech vlastněných CPI, především na Praze 1, 4 a Praze 7. Summer rain a.s.: Malování luxusních bytů po kompletní rekonstrukci, především Praha 6, ale též Praha 1. MOJU Properties s.r.o.: Malba kanceláří, bytu a schodišť. REAM Group s.r.o.: Malby bytů a kanceláří, především Praha 1 a Praha 2.

Vedle malířských prací též provádíme lakýrnické práce a nátěry. Ceník lakýrnických prací.

A proč si tedy vybrat naší společnost? Máme vysokou úspěšnost při získávání zakázek. To znamená že naše cena malířských prací snese srovnání s konkurencí. Zákazníci se k nám vracejí. Provádíme kvalitní práci s profesionálními, v malířském oboru vyučenými a slušnými malíři pokojů, na které je spolehnutí a kteří dodržují pracovní dobu, netráví dvě hodiny na obědě a barvu nechají na malovaných stěnách a nenosí si ji na sobě domů. -)) Vaši malíři pokojů v Praze.  Jiří Jánský. Pražský partner s.r.o.

Malíři pokojů: malba kuchyně