Ceníky a ceny pro malířské práce, malování a nátěry.

Reference 2 0 0 9.  ALZA.CZ a.s. malířské práce a nátěry oken a dveří ISS Facility Services s.r.o. malířské a natěračské práce, nátěry linkrusty Pharm-Olam International Ltd. malování kanceláří a nátěry podlah. Konstruktiva Konsit a.s. malby a nátěry BELSTAV PRAHA s.r.o. lakýrnické práce a výmalba schodišť AK Pajerová & Šnajdrová výmalba kanceláří. Glob Production s.r.o. malování společných prostor a nátěry linkrusty, štukování stěn. Heyworth studio architekti malba kanceláří L.Z.ATELIER, s.r.o. malování bytu a kanceláří. WELLEN a.s. tapetování, tapetářské práce.Reference 2 0 1 0.  ALZA.CZ a.s. malování a lakýrnické práce BD Vyšehradská nátěr fasády BD Poupětova malby a nátěry společných prostor domu. COCOON International s.r.o. nátěry a malba kanceláří EMCO s.r.o. malování kancelářských prostor Kolowratovy domy fládrování. Konstruktiva Konsit a.s. malování bytů a schodišť, malba garáží, nátěry zárubní a, nátěry podhledů a štítů a dřevěných konstrukcí. Nátěry podlah a nátěry zárubní. Lipnická spol. s r.o. malování bytů a schodišť MARTEN s.r.o. výmalba kanceláří. NERO ESTATE s.r.o. malířské práce v kancelářských prostorách NADACE VIA malba kanceláře a nátěry Pharm Olam International Ltd. malování kanceláří a nátěry podlah PHARMNNET s.r.o. malby kanceláří SALAMIS LIGHTENING SE malování bytů a lakýrnické práce v bytech Starlight Production s.r.o. malby kanceláří a nátěry. Skřivánek s.r.o. malba kanceláří a schodiště STAVEXPO a.s. nátěr OK T-SHIRTS 4U malířské a natěračské práce. UJP Praha s.r.o. malování chodeb WTC International s.r.o. malby a nátěry dle dispozic.

Malířské a lakýrnické práce reference 2 0 1 1.  Malba pro H Hotels s.r.o. Malování chodeb, schodišť a pokojů na hotelu ARISTON a ARISTON Patio, Praha 3. Malování interiéru hotelu KAVALÍR, Praha 5. Malba pokojů a chodeb hotelu BELVEDER, Praha 6. Malířské práce na hotelu CARLTON, Praha 3. Malířské práce v kancelářích budovy FerroEuroReality s.r.o. Malování interiéru bytu pro IMPACT-CORTI a.s. Lakýrnické práce a nátěry pro E S Software s.r.o. Lakýrnické práce v objektu paláce Žofín pro TOPO s.r.o. Malování interiérů pro ISS Facility services s.r.o., malířské a lakýrnické práce pro BELSTAV PRAHA s.r.o., úpravy povrchů, malířské a natěračské práce pro KONSTRUKTIVA KONSIT a.s.  Obecně provádíme malířství a natěračství pro fyzické osoby, tyto práce zde však neuvádím.

Malířské práce reference 2 0 1 2.  Výmalby společných prostor, schodišť, chodeb a nátěry podlah pro BD a SVJ. Zmíním Bytové družstvo DUO, Lidové bytové družstvo Praha 8 a SVJ Štíchova 5 8 3 - 5 8 6. Malování kanceláří, pokojů hotelů a malby bytu pro stejné zákazníky jako v roce 2 0 1 1. Především tedy malby pro H Hotels s.r.o., IMPACT-CORTI a.s. a ISS Facility services s.r.o.. Malba schodišť, chodeb a ostatní malby a nátěry pro KK a.s. a BELSTAV CZ a to včetně lakování a nátěrů.

Referenční práce roku 2 0 1 3 ve stručnosti. Kromě klasických malířských prací v interierech bytů a domů pro přímé zákazníky především provedené malířské práce pro SPEKTROSTAV s.r.o., Konstruktis Alfa s.r.o., IMOS Brno a.s., Peko s.r.o., IMPACT - CORTI a.s., Kolowratovy domy, a.s.